HAKKIMIZDA

Tam size göre...

Zengin menüsüyle ve kalitesiyle kısa zamanda siz de buranın müdavimleri arasında olacaksınız.

Restorantımızda Karadeniz'de çıkan balık çeşitlerinin hepsini bulmanız mümkün. Ana yemekten önce balık çorbası ve balık tutkunlarının vazgeçemeyeceği mısır ekmeği, hamsi pilavı hem çok leziz hem de çok meşhur.

Ankara Hamsi Balık Lokantası kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Ailenizle beraber keyif alabileceğiniz çok hoş bir atmosfere sahiptir. Balıklarını Karadeniz'den günlük taze olarak getirmektedir.

Ankara Hamsi Balık Lokantası'nın dekoru, denizi çağrıştırır bir ambiyansa sahip. Mekan düzeni; huzur, sadelik ve özen duygusunu yansıtacak bir anlayışla hazırlanmış. Oturma düzeni, konuklarınızla özel sohbetlerinizi başkalarını rahatsız etme çekincesi duymadan yapabileceğiniz ferahlıkta.

Masalardaki aksesuarlardan, servis malzemelerine, varolan herşey size sunulan ayrıcalık duygusunu yansıtacak incelikli bir zevkin ürünü. Ankara Hamsi Balık Lokantası, Ankara'da bulamayacağınız eşsiz panaromasıyla iç içe olmanın keyfini doyasıya yaşayacağınız, nezih bir atmosfere sahip...

Deniz'in tadına ait ne varsa, Ankara Hamsi Balık Lokantası'nda...

    Çalışma Saatlerimiz

10:00 - 22:00pm
10:00 - 22:00pm
REZERVASYON YAP